Rozrywka na popołudnie

Bierzesz do ręki kubek z gorącą herbatą. Dzieci są cicho u siebie w pokoju, mąż jeszcze w pracy. W końcu masz czas dla siebie a przez chwilę nikt nie będzie ci przeszkadzał. Wykonałaś wszystkie niezbędne ci obowiązki domowe. Możesz zatem swobodnie uruchomić laptopa, postawić go na kolanach i oddać się swoim małym przyjemnościom.
Wchodzisz na ulubiony portal kobiet. Kiedyś tylko czytałaś o problemach innych kobiet, teraz starasz się radzić, szczególnie młodym dziewczynom.

Zyskałaś już status ekspertki w niektórych dziedzinach. Dzięki twojemu nienagannemu gustowi pytania o nowoczesne dywany czy o umeblowanie klasycznego salonu kierowane są bezpośrednio do ciebie. Oczywiście nie wszystkie tematy to takie w których się udzielasz. Ale sama chętnie czytasz wypowiedzi profesjonalistów. Ostatnio tematem na topie są szczepienia dla podróżnych. Sama chcesz namówić męża aby wysłać dzieci na jakąś kolonię, a wy we dwoje abyście wyrwali się do jakiegoś egzotycznego kraju aby nieco pozwiedzać i przeżyć przygodę.

Janusz