Na czym polega przedłużanie rzęs?

Przedłużanie rzęs to bezbolesny zabieg polegający na doczepianiu sztucznych rzęs do naszych naturalnych. Częstotliwość takiego zabiegu jest uzależniona od naturalnych predyspozycji klienta i może się wahać od czterech do nawet ośmiu tygodni. Zabieg może być wykonany wyłącznie przez osobę, która ukończyła certyfikowany kurs przedłużania rzęs.

Efekty przedłużania rzęs

Technik i produktów, które stosuje się do przedłużania rzęs jest wiele, ale tylko ich odpowiedni dobór do konkretnych potrzeb klienta może przynieść spodziewane rezultaty. Efekt może być prawie naturalny i na takie zabiegi najczęściej decydują się osoby, które mają do czynienia z tym zabiegiem po raz pierwszy. Ale efekt może być też spektakularny, a wręcz teatralny i średnio nadający się na funkcjonowanie np. w okienku w banku czy podczas pracy nauczyciela. Takie zabiegi, gdzie w efekcie powstaje nienaturalny, bardzo gęsty wachlarz zarezerwowane są dla aktorów, artystów i zawesz muszą być wykonywane przez specjalistów, a nie osoby, które skończyły tylko kilkugodzinny kurs przedłużania rzęs.

Co daje zabieg przedłużania rzęs?

Przedłużone rzęsy to same korzyści. Nie ma potrzeby ich tuszowania, bo są po prostu dłuższe od naturalnych i nie w każdym przypadku tuszowanie jest w ogóle możliwe. A jeśli przedłużanie połączymy z odpowiednią pielęgnacją i zagęszczaniem, możemy być pewni, że nasze poranki będą piękniejsze. Budzenie się i na „dzień dobry” kuszenie pięknym spojrzeniem to marzenie niejednej kobiety. Długie rzęsy są odpowiednie dla kobiet w każdym wieku, a wydłużenie rzęs można zastosować nawet do 50%.

Janusz