Gala ślubna w Sanoku

 

 

 

 

Hotel Centrum Promocji Zdrowia Sanvit

 

I gala ślubna w Sanoku

Wszystko co dobre, szybko się kończy... i tym razem to powiedzenie znalazło wydźwięk w organizowanej przez Hotel Sanvit I GALI ŚLUBNEJ W SANOKU. Kolejna impreza organizowana przez nas wpisała się na listę zakończonych imprez z wynikiem celującym. Przedstawiamy Państwu kilka faktów dotyczących przygotowań jak i samej imprezy. 
Niewątpliwie atutem targów lokalnych jest prezentacja kompleksowych usług związanych z organizacją wszelkich imprez okolicznościowych z dużym naciskiem na sferę ślubno – weselną. Taki był też cel organizacji targów, w których idea zrzeszenia lokalnych przedsiębiorców świadczących usługi w sferze ślubno- weselnej została całkowicie spełniona. 

Przygotowania do gali ślubnej zaczęły się dokładnie 11 marca, czyli potrzebowaliśmy 40 dni na zorganizowanie targów. 
Gala Ślubna została poprzedzona kampanią reklamową z wykorzystaniem wszelkich dostępnych mediów, które również zaoferowały ze swojej strony pomoc w postaci patronatu medialnego.
Sama gala zostanie zapamiętana jako udany debiut targów ślubnych na terenie powiatu sanockiego. Dobra organizacja, bogaty program targów, ciepła atmosfera i przede wszystkim wspaniała zabawa - tak było – a jak będzie w następnym roku? – to już nasza niespodzianka, na pewno będą Państwo mile zaskoczeni. Gorąco zachęcamy do śledzenia wydarzeń w Hotelu Sanvit w Sanoku. 
Kończąc chcieliśmy podziękować wszystkim wystawcom za współpracę, wsparcie, cenne rady i wiele wiele więcej przydatnych wskazówek... Podziękowania kierujemy również do naszych patronów medialnych oraz firm wspierających zaopatrzenie imprezy. Jeszcze raz dziękujemy – „Kapelusze z Głów” dla tych którzy nam kibicują i wspierają. 
Pozdrawiamy,